Garde­roobid

Üks korralik ja praktiline garderoob on iga koduomaniku unistus. Eraldi tuba, mille seinu katavad vaid riiulisüsteemid ja riidepuud ning mis ongi mõeldud vaid sinu riietele, jääb paljudele kättesaamatuks.

Koduluksil on pakkuda kompaktseid ja efektiivseid, magamistoa ruumi paremat ära kasutamist lubavaid seina- ning nurgagarderoobe. Üks korralik garderoob-tuba mahutab vaevata kõik sinu riided ja hobiks tarviliku, olgu selleks hobiks ratsutamine, maalimine või disc-golf.

Garderoobi tellimisel tuleks ennekõike tähelepanu pöörata kasutatava pinna süsteemsele ja organiseeritud kasutamisele. Hästi läbimõeldud garderoobid mahutavad oluliselt rohkem kui sa arvata oskad.

Koduluksi garderoobid on tipptasemel Eesti mööbel – kvaliteetne, kena ja praktiline. Meie parimate tehnoloogiate abil valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014. aastast ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust.

Pakume eritellimusmööblit. Kui sul on küsimusi, pöördu julgelt meie spetsialistide poole ning aitame sul leida kõige parema lahenduse ning parimad garderoobid! Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi.

Küsi hinnapakkumist