Riiulisüsteemid

Garderoobi riiulisüsteemid 18mm melamiinplaadist (RLS18)

RLS 18 toodetakse 18mm paksusest melamineeritud puitlaastplaadist (melamiinplaat), millest on võimalik moodustada omale sobiv garderoobilahendus. Valikust leiab lisaks valgele veel hulgaliselt erinevaid puidumustrilisi ja ühevärvilisi materjale.

Detailide servakandina kasutame 1,2mm paksust tugevat ABS- ehk plastikkanti, mis annab hea väljanägemise ja lisab riiulile vastupidavust.

Riiulikanduritena kasutame tugevast metallist riiulisse peituvaid toolex riiulikandureid. Lisadena hõbedased, kroomitud või valged riidepuutorud toonilt sobivate torukandurite ja muu furnituuriga. Korvid saab valida vastavalt kliendi soovile, kas L-UKS, Norscan Roller või Deluxe sarjast.

Sahtlid toodame paigalduse lihtsustamiseks ja kiirendamiseks valmisboksidena, süvistatavate käepidemetega või ilma, sujuvalt ja pehmelt sulguvate ning 100% avanevate siinidega. Sahtlite erinevaid võimalusi võite näha SIIT või menüü alajaotusest “Sahtlid”.

 

Garderoobi riiulisüsteemid 28mm melamiinplaadist (RLS28)

RLS28 toodetakse 28mm paksusest melamineeritud puitlaastplaadist. Toonivalikust leiab lisaks valgele veel hulgaliselt erinevaid puidumustrilisi ja ühevärvilisi materjale.

 

Garderoobi riiulisüsteemid 25mm melamiinplaadist (RLS25)

RLS25 toodetakse 25mm paksusest melamineeritud puitlaastplaadist (melamiinplaat), millest on võimalik moodustada omale sobiv garderoobilahendus. Valikus 3 puidumustrilist tooni ja valge kõrgläikeline melamiinplaat.

 

Garderoobi riiulisüsteemid spoonitud või värvitud MDF plaadist

Lisaks melamiinist riiulisüsteemidele on võimalik toota riiulisüsteeme ka värvitud või spoonitud MDF plaadist.

Laotootena on saadaval spoonplaadid naturaalse tamme ja pähkli spooniga. Spoonplaatide viimistlused on üldjuhul 3 tüüpi:

• õlitatud pind (s.h. ka valgendatud õliga),
• poolmatt lakiga kaetud pind
• sobivasse tooni peitsitud ja seejärel lakitud.

Üha enam levinud on ka värvitud MDF plaadist riiulisüsteemide kasutamine elamises. MDF plaate kasutame kahes erinevas paksuses 19mm ja 29mm. Värvitoonide valik on aga piiramatu.

 

Kombineeritud riiulisüsteemid

Erinevaid RLS süsteeme on võimalik omavahel kombineerida materjalide, toonide ja paksuste osas. Kõigi erinevate süsteemide korral kasutatakse samu konstruktsioonilisi lahendusi, lisafurnituure ja võimalusi.RLS25 ja RLS28 süsteeme eelistatakse tihtipeale mitte niivõrd nende tugevuse, kuivõrd pigem massiivsema väljanägemise tõttu.

Levinud on liuguste taha peituvate riiulite ja nähtavale jäävate kapi küljeseinte puhul erinevates toonides materjalide kasutamine. Nähtavad küljeseinad võivad olla teile meelepärasema tooni või materjaliga plaadist ning liuguste varju jäävad riiulid ja vaheseinad mõnes soodsamas või ühevärvilises toonis materjalist.

Kuna enamus materjalidest toodetakse samades tehastes on võimalik erineva paksuse ja toonidega materjale omavahel kombineerida. Näiteks võib tuua lahendused, kus küljeseinad on tehtud paksemast (28mm või 25mm) materjalist ja ülejäänud riiulisüsteemi osa õhemast (18mm) materjalist.

Sama kehtib ka liuguste sisude ja riiulisüsteemi materjalide kohta. Kapi nähtavad küljed võivad olla nii siis liugukse sisudega samas toonis materjalist.

Küsi hinnapakkumist