Köögi­mööbel

Asjata ei öelda, et köök on kodu süda. Seetõttu ongi köögi projekteerimine ning paigaldamine suur ja oluline otsus, mida ei tasuks teha kiirustades. Kuhu tulevad sahtlid, kuhu kapid? Aga pliit? Kuhu paneme potid-pannid ning kui suur peaks olema prügikast?

On väga palju olulisi küsimusi, mida tead ja soovid esitada, kuid samapalju on ka neid, mille peale ei oska esimese hetkega mõeldagi. Siinkohal tulevadki appi meie konsultandid, kellega koostöös saad oma uue köögi panna algusest lõpuni paika. Nii saad olla kindel, et köögimööbel sobib sinu vajadustega ning köögist saab mõnus koht, kus koos toitu nautida ja päev kokku võtta.

Koduluksi köögimööbel on tipptasemel Eesti mööbel. Meie parimate tehnoloogiate abil valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014. aastast ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust.
Pakume eritellimusmööblit. Küsimuste korral pöördu julgelt meie spetsialistide poole ning aitame sul leida kõige parema lahenduse. Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi.

Küsi hinnapakkumist