Esiku­mööbel

Astudes üle läve, on esik esimeseks kontaktiks sinu koduga. Öeldakse ju, et esik on kodu visiitkaart!
Esik annab aimu, missugused inimesed antud kodus elavad. On nad sportlikud või mängivad pilli. Või hoopiski mõlemat korraga. Kas pere on pigem kodukeskne või sotsiaalse eluviisiga. Peetakse kodus koduloomi või jooksevad tuppa ja toast välja hoopis lapsed.

Esikumööbel peaks ennekõike olema funktsionaalne. Esikukappi peab mahtuma kogu käesoleva hooaja garderoob ja parem oleks kui mahuks veidi enamgi. Palitud, joped, pintsakud, mütsid, kübarad ja sallid peaksid kappi ära mahtuma, kuid veel tähtsam on see, kui mugavalt neid sealt kätte saab. See kõik peaks toimuma hõlpsalt, ilma suurema pingutuseta. Nii mugavalt kui võimalik!

Muidugi mängib garderoobi puhul olulist rolli ka see, kas tegu on korteri, maja või suvilaga. Näiteks tüüpkorterites on esikud tihtilugu küllaltki pisikesed, samas kui vanas talumajas hõivab eesruum enda alla terve toa. Pisikest esikut annab visuaalselt suurendada näiteks peegelustega, samas kui suuremas esikus tasuks peegel paigaldada eraldi seina.
Koduluksi esikumööbel on tipptasemel Eesti mööbel – kvaliteetne, kena ja praktiline. Meie parimate tehnoloogiate abil valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014 aastast ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust.

Pakume eritellimusmööblit. Kui sul on küsimusi, pöördu julgelt meie spetsialistide poole ning aitame sul leida kõige parema lahenduse. Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi.

Küsi hinnapakkumist