Müügitingimused

 

MILLISEID ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

nimi;

kontaktinfo, nagu telefoninumber ja e-posti aadress;

maksja ja kohaletoimetamise aadress;

pangakonto number;

kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);

klienditoe andmed;

muu kliendiuuringute ja/või pakkumistega seotud teave.

Isikuandmete töötlemise protsessi täpsem info privaatsustingimuste lehel.

 

ÜLDTINGIMUSED

Müügitingimused kehtivad koduluks.ee/pood veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja koduluks.ee veebipoe (edaspidi Koduluks OÜ) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Koduluks OÜ kasutajaks registreerides ja/või toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

Koduluks OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse koduluks.ee veebilehel.

 

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

Koduluks OÜ müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.

Koduluks OÜ ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Koduluks OÜ arvelduskontole.

www.koduluks.ee/pood veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

 

HINNAD

Kõik www.koduluks.ee/pood veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Koduluks OÜ jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

 

TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

Koduluksi e-poest tellimiseks tuleb valitud tooted lisada ostukorvi. Tooteid saab ostukorvi lisada vajutades toote all asuvale “Lisa ostukorvi” nupule.

Ostu sooritamiseks ja tellimuse lõpetamiseks tuleb avada ostukorv. Ostukorvi saate avada peale toote ostukorvi lisamist. Selleks ilmub “Lisa ostukorvi” nupu alla link “Vaata ostukorvi”. Ostukorvi leiate ka lehe paremast nurgast.  https://www.koduluks.ee/ostukorv/

Ostukorvi lehel kontrollige valitud tooteid, kogust, hinda ja ostukorvi kogumaksumust. Valige sobiv tarneviis. 

Seejärel valige “Vormista tellimus” ja täitke nõutud väljad. 

Nõutud andmete sisestamise järel kontrollige nende õigsust. Peale müügitingimustega nõustumist valige sobiv makseviis ja vajutage “maksma”. Pärast makse sooritamist kindlasti vajutada nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

 

MAKSEVIISID

*Tellimuse eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil ja krediitkaartidega.

*Makse toimub väljaspool e-poodi teenusepakkuja Maksekeskus AS turvalises maksekeskonnas.

*Müüjal puudub ligipääs kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

*Maksmine toimub eurodes.

 

KOHALETOIMETAMINE

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Koduluks OÜ tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

www.koduluks.ee/pood veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.

Sihtkoha või kokkulepitud aja muutumisest on Klient kohustatud teavitama Koduluks OÜ’d koheselt enne kauba kohale toomist.

Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Koduluks OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

 

KOHALETOIMETAMINE

Smartpost pakiautomaat 4.99€

Tellimus jõuab Teie valitud pakiautomaati 5 tööpäeva jooksul peale tellimuse tasumist.

Tellimuse kohalejõudmisest teavitatakse Teid SMS-teatega.

SMS sisaldab:

– pakiautomaadi ukse avamise koodi;

– pakiautomaadi asukohta.

Omniva pakiautomaat 4.99€

Tellimus jõuab Teie valitud pakiautomaati 5 tööpäeva jooksul peale tellimuse tasumist.

Tellimuse kohalejõudmisest teavitatakse Teid SMS-teatega.

SMS sisaldab:

– pakiautomaadi ukse avamise koodi;

– pakiautomaadi asukohta;

– hoiutähtaja lõppu;

– tagastuskoodi.

 

TAGASTAMISÕIGUS

Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.

Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus vabas vormis e-posti aadressil info@koduluks.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote nime ning arve või tellimuse numbrit. Tagastamise avaldust saab täita ka siin lehel.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamise kulud.

 

PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.

Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama Koduluks OÜ´d probleemist e-posti aadressil info@koduluks.ee ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui 2-kuu jooksul peale defekti avastamist.

Koduluks OÜ ei vastuta:

Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest

Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel

Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

 

VASTUTUS JA VÄÄRAMATUD JÕUD

Koduluks OÜ vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab Koduluks OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Koduluks OÜ ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohale toomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Koduluks OÜ ei saanud mõjutada ette näha.

 

PRIVAATSUS

www.koduluks.ee/pood veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Koduluks OÜ´le enda isikuandmete töötlemiseks.

Koduluks OÜ kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.

 

MUUD TINGIMUSED

Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. Koduluks OÜ -l on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse.