Paron extra

Värvitud MDF raamidega “Paron Extra” liuguste raamprofiilid toodetakse MDF plaadist, mis värvitakse poolmattvärviga kas valgeks või värvikaardi alusel soovitud tooni.

Standardina on tegemist ühelt poolt vaadeldavate garderoobikapi liugustega, aga soovi korral on võimalik üla- ja alarattad peita rõhtprofiilide sisse, mis annab võimaluse nende kasutamiseks ka tubadevahelise uksena.

Raami laius 92mm ja paksus 29mm. Liugukse üla- ja alatattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga. “Paron extra” liuguste puhul kasutatakse samu spetsiaalseid suurt raskust taluvaid alarattaid, nagu ka “Paron” uste puhul. Soovitatavad liugukse mõõdud kuni 1200mm laiust ja kõrgus kuni 2750mm.

Käepidemeks on standardina süvistatav alumiiniumkäepide “Paron”, kuid saadaval ka ovaalne käepide “D-35”. Käepidemeid võimalik tellida erinevates toonides: hõbe, valge, pronks, must. Lisaks saadaval ka nn käepidemesüvis, mis asendab alumiiniumkäepidet.

Ukse sisuplaadi jaotamisel kasutatakse 92mm laiust vaheprofiili, mis oamkorda võimaldab ka erinevate materjalide kasutamist ukse sisuna.

Uuendusena on võimalik neid liuguksi toota ka rippsiinidega. Täpsemat infot vaata: Rippsiinidega liuguksed

Küsi hinnapakkumist