Esik

Astudes üle läve, on esik esimeseks vahetuks kontaktiks Sinu koduga. Esik annab aimu, missugused inimesed antud kodus elavad. On nad sportlikud või tegelevad hoopis muusikaga. Kas pere on pigem kodukeskne või vastupidi, vägagi sotsiaalse eluviisiga. Peetakse kodus koduloomi või jooksevad tuppa ja toast välja hoopis lapsed.

Esikusse kappi valides, tuleks ennekõike mõelda selle funktsionaalsusele. Esikukappi peab mahtuma kogu käesoleva hooaja garderoob ja parem oleks kui mahuks veidi enamgi kui sesoonsed rõivad. Küsimus pole ju pelgalt kõikide palitute, jopede, pintsakute, mütside, kübarate ja sallide kappi ära mahtumises, vaid ka nende garderoobist kätte saamises. See kõik peaks toimuma hõlpsalt, ilma suurema kisa ja kärata.

Muidugi mängib garderoobi puhul olulist rolli ka see, kas tegu on korteri, maja või suvilaga. Näiteks tüüpkorterites on esikud tihtilugu küllaltki pisikesed, samas kui vanas talumajas hõivab eesruum enda alla terve toa. Pisikest esikut annab visuaalselt suurendada näiteks peegelustega, samas kui suuremas esikus tasuks peegel paigaldada eraldi seina.

Öeldakse, et esik on kodu visiitkaart!

Küsi hinnapakkumist