Magamistoa­mööbel

Magamistuba pole ainult koht, kus pärast pikka päeva unne heita. Väga tihti on see ka tuba, kus on meie suurim garderoob.

Milline on hea magamistoamööbel? Enne kui magamistuppa garderoobi tellima hakkad, tasuks kindlasti läbi mõelda kõik võimalikud nüansid, mida sa garderoobikapilt ootad. Ühildame funktsionaalsuse ja disaini, et oleksid rahul ja asjadele oleks ruumi.

Et luua magamistuppa õdus ja mugav keskkond, on oluline, et kõik garderoobi liikuvad osad liiguks vabalt ning vahetult, suurema müra ja kriginata. Hea oleks kui garderoobikapp sulanduks toa interjööriga. Kindlasti tasuks garderoobi-kappi luues mõelda ka oma partneri soovide ning vajadustega.

Koduluksi magamistoamööbel on tipptasemel Eesti mööbel. Meie parimate tehnoloogiate abil valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014. aastast ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust.

Pakume eritellimusmööblit. Küsimuste korral pöördu julgelt meie spetsialistide poole ning aitame sul leida kõige parema lahenduse. Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi.

Küsi hinnapakkumist