Lastetoa­mööbel

Lastetuppa mööblit valida on ääretult keeruline. Peab ju laps end oma toas tundma turvaliselt ning vabalt. Lastetoamööbel ei tohiks piirata lapse lennukaid mõtteid ega inspiratsiooni.

Kindlasti peaks lastetuppa mööblit valides arvestama selle vastupidavuse, funktsionaalsuse ning ergonoomilisusega. Erilist tähelepanu tuleks pöörata mööbli turvalisusele, seda eriti väikelaste puhul.

Eriti algusaastatel, kui laps kasvab üllatavalt kiiresti, tasub lastetoamööblit planeerides mõelda tulevikule. Ei ole mõtet kavandada mööblilahendust üheks-kaheks aastaks, vaid mõelda lahenduste peale, mis toimiks ka kolme, nelja ning ka viie aasta pärast.

Kui tegemist on juba suurema, kooliealise lapsega, siis tasuks kindlasti ka ta ise lastetoa kujundamisse kaasata. Nii saab laps toa rohkem enda äranägemise järgi sättida, mis annab eelduse, et ta on seal ka hiljem õnnelik.

Koduluksi lastetoamööbel on tipptasemel Eesti mööbel. Meie parimate tehnoloogiate abil valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014. aastast ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust.
Pakume eritellimusmööblit. Kui sul tekkis küsimusi, pöördu julgelt meie spetsialistide poole ning aitame sul leida kõige parema lahenduse. Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi.

Küsi hinnapakkumist