Eritellimusmööbel

Kodu peab olema alati täpselt selline nagu sa soovid. Viimse kui üksikasjani. Ainult nii on see sinu ja sinu pere jaoks mõnus, ning hubane pelgupaik, kus mured unustada ja uueks päevaks korralikult välja puhata. Sul on oma nägemus, milline sinu kodu olema peaks? Väga hea, sest meie oskame sinu mõtted ellu viia!

Meie eritellimusmööbli valikus on:

Koduluksi eritellimusmööbel on tipptasemel Eesti mööbel – kvaliteetne, kena ja praktiline. Meie valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014 aastast, ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust.  Kui sul on küsimusi, pöördu julgelt meie spetsialistide poole, ning koos leiame kõige parema lahenduse. Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi. Eritellimusmööbel Koduluksist! 

Magamistuba pole ainult koht, kus pärast pikka päeva unne heita. Väga tihti on see ka tuba, kus on meie suurim garderoob.

Milline on hea magamistoamööbel? Enne kui magamistuppa garderoobi tellima hakkad, tasuks kindlasti läbi mõelda kõik võimalikud nüansid, mida sa garderoobikapilt ootad. Ühildame funktsionaalsuse ja disaini, et oleksid rahul ja asjadele oleks ruumi.

Et luua magamistuppa õdus ja mugav keskkond, on oluline, et kõik garderoobi liikuvad osad liiguks vabalt ning vahetult, suurema müra ja kriginata. Hea oleks kui garderoobikapp sulanduks toa interjööriga. Kindlasti tasuks garderoobi-kappi luues mõelda ka oma partneri soovide ning vajadustega.

Koduluksi magamistoamööbel on tipptasemel Eesti mööbel. Meie parimate tehnoloogiate abil valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014. aastast ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust. 

Pakume eritellimusmööblit. Küsimuste korral pöördu julgelt meie spetsialistide poole ning aitame sul leida kõige parema lahenduse. Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi.

Lastetuppa mööblit valida on ääretult keeruline. Peab ju laps end oma toas tundma turvaliselt ning vabalt. Lastetoamööbel ei tohiks piirata lapse lennukaid mõtteid ega inspiratsiooni.

Kindlasti peaks lastetuppa mööblit valides arvestama selle vastupidavuse, funktsionaalsuse ning ergonoomilisusega. Erilist tähelepanu tuleks pöörata mööbli turvalisusele, seda eriti väikelaste puhul.

Eriti algusaastatel, kui laps kasvab üllatavalt kiiresti, tasub lastetoamööblit planeerides mõelda tulevikule. Ei ole mõtet kavandada mööblilahendust üheks-kaheks aastaks, vaid mõelda lahenduste peale, mis toimiks ka kolme, nelja ning ka viie aasta pärast.

Kui tegemist on juba suurema, kooliealise lapsega, siis tasuks kindlasti ka ta ise lastetoa kujundamisse kaasata. Nii saab laps toa rohkem enda äranägemise järgi sättida, mis annab eelduse, et ta on seal ka hiljem õnnelik.

Koduluksi lastetoamööbel on tipptasemel Eesti mööbel. Meie parimate tehnoloogiate abil valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014. aastast ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust.
Pakume eritellimusmööblit. Kui sul tekkis küsimusi, pöördu julgelt meie spetsialistide poole ning aitame sul leida kõige parema lahenduse. Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi.

Asjata ei öelda, et köök on kodu süda. Seetõttu ongi köögi projekteerimine ning paigaldamine suur ja oluline otsus, mida ei tasuks teha kiirustades. Kuhu tulevad sahtlid, kuhu kapid? Aga pliit? Kuhu paneme potid-pannid ning kui suur peaks olema prügikast?

On väga palju olulisi küsimusi, mida tead ja soovid esitada, kuid samapalju on ka neid, mille peale ei oska esimese hetkega mõeldagi. Siinkohal tulevadki appi meie konsultandid, kellega koostöös saad oma uue köögi panna algusest lõpuni paika. Nii saad olla kindel, et köögimööbel sobib sinu vajadustega ning köögist saab mõnus koht, kus koos toitu nautida ja päev kokku võtta.

Koduluksi köögimööbel on tipptasemel Eesti mööbel. Meie parimate tehnoloogiate abil valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014. aastast ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust.
Pakume eritellimusmööblit. Küsimuste korral pöördu julgelt meie spetsialistide poole ning aitame sul leida kõige parema lahenduse. Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi.

Üks korralik ja praktiline garderoob on iga koduomaniku unistus. Eraldi tuba, mille seinu katavad vaid riiulisüsteemid ja riidepuud ning mis ongi mõeldud vaid sinu riietele, jääb paljudele kättesaamatuks.

Koduluksil on pakkuda kompaktseid ja efektiivseid, magamistoa ruumi paremat ära kasutamist lubavaid seina- ning nurgagarderoobe. Üks korralik garderoob-tuba mahutab vaevata kõik sinu riided ja hobiks tarviliku, olgu selleks hobiks ratsutamine, maalimine või disc-golf.

Garderoobi tellimisel tuleks ennekõike tähelepanu pöörata kasutatava pinna süsteemsele ja organiseeritud kasutamisele. Hästi läbimõeldud garderoobid mahutavad oluliselt rohkem kui sa arvata oskad.

Koduluksi garderoobid on tipptasemel Eesti mööbel – kvaliteetne, kena ja praktiline. Meie parimate tehnoloogiate abil valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014. aastast ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust.

Pakume eritellimusmööblit. Kui sul on küsimusi, pöördu julgelt meie spetsialistide poole ning aitame sul leida kõige parema lahenduse ning parimad garderoobid! Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi.

Astudes üle läve, on esik esimeseks kontaktiks sinu koduga. Öeldakse ju, et esik on kodu visiitkaart!
Esik annab aimu, missugused inimesed antud kodus elavad. On nad sportlikud või mängivad pilli. Või hoopiski mõlemat korraga. Kas pere on pigem kodukeskne või sotsiaalse eluviisiga. Peetakse kodus koduloomi või jooksevad tuppa ja toast välja hoopis lapsed.

Esikumööbel peaks ennekõike olema funktsionaalne. Esikukappi peab mahtuma kogu käesoleva hooaja garderoob ja parem oleks kui mahuks veidi enamgi. Palitud, joped, pintsakud, mütsid, kübarad ja sallid peaksid kappi ära mahtuma, kuid veel tähtsam on see, kui mugavalt neid sealt kätte saab. See kõik peaks toimuma hõlpsalt, ilma suurema pingutuseta. Nii mugavalt kui võimalik!

Muidugi mängib garderoobi puhul olulist rolli ka see, kas tegu on korteri, maja või suvilaga. Näiteks tüüpkorterites on esikud tihtilugu küllaltki pisikesed, samas kui vanas talumajas hõivab eesruum enda alla terve toa. Pisikest esikut annab visuaalselt suurendada näiteks peegelustega, samas kui suuremas esikus tasuks peegel paigaldada eraldi seina.
Koduluksi esikumööbel on tipptasemel Eesti mööbel – kvaliteetne, kena ja praktiline. Meie parimate tehnoloogiate abil valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014 aastast ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust.

Pakume eritellimusmööblit. Kui sul on küsimusi, pöördu julgelt meie spetsialistide poole ning aitame sul leida kõige parema lahenduse. Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi.

Kodus olles viibime me suure osa ajast elutoas. Seepärast ei maksaks elutuba planeerides prioriteediks seada selle esinduslikkust, pigem peaks pühenduma mugavusele, soojusele ning hubasusele.

Elutuba peaks olema hästi läbimõeldud ning tasakaalustatud kants, kus igal pereliikmel on hea olla. Heledad toonid annavad ruumile avarust. Kinnised pinnad teevad ruumi pisemaks, avatud riiulid ja kapid avardavad ruumi. Kindlasti tasuks elutuba planeerides arvestada terve perekonna soovide ja vajadustega, sest elutuba on koht, kus terve pere saab koos pärast pikka töö- või koolipäeva mõnusalt lõõgastuda.

Koduluksi elutoamööbel on tipptasemel Eesti mööbel. Meie valmistatud tooteid on Eesti turul müüdud alates 2014. aastast ning kliendid ja koostööpartnerid hindavad meie kvaliteeti ning usaldusväärsust.
Pakume eritellimusmööblit. Küsimuste korral pöördu julgelt meie spetsialistide poole ning aitame sul leida kõige parema lahenduse. Ootame sind alati külla ka meie Tallinnas asuvasse salongi.