Paron extra

Naturaalse spoonraamiga liuguks “PARON EXTRA”

“Paron Extra” liuguste raamprofiilid toodetakse naturaalse tamme või pähkli spoonplaadist või MDF plaadist.

Spoon viimistletakse vastavalt kliendi soovile kasutades kas õlitamis- või lakkimistehnikat. Õlitamise korral kasutame naturaalset spetsiaalselt puidu viimistlemiseks mõeldud linaluuõli, valgendatud või toonimata kujul. Lakitud viimisltusega profiilde korral kasutatakse poolmattlakki, mis lisab puidule pikaealisust ja vastupidavust välistele mõjudele. Enne lakkimist on võimalik spooni ka peitsida soovitud tooni.

MDF plaadist profiilid värvitakse poolmattvärviga kas valgeks või soovitud tooni.

Standardina on tegemist ühelt poolt vaadeldavate garderoobikapi liugustega, aga soovi korral on võimalik üla- ja alarattad peita rõhtprofiilide sisse, mis annab võimaluse nende kasutamiseks ka tubadevahelise uksena.

Raami laius 92mm ja paksus 29mm. Liugukse üla- ja alatattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga. “Paron extra” liuguste puhul kasutatakse samu spetsiaalseid suurt raskust taluvaid alarattaid, nagu ka “Paron” uste puhul. Soovitatavad liugukse mõõdud kuni 1200mm laiust ja kõrgus kuni 2750mm.

Käepidemeks on standardina süvistatav alumiiniumkäepide “Paron”, kuid sadaval ka ovaalne käepide “D-35”. Käepidemeid võimalik tellida erinevates toonides: hõbe, valge, pronks, must.

Ukse sisuplaadi jaotamisel võimalikud peale liimitav kitsas 29mm või 92mm laiune vaheprofiil.

Uuendusena on võimalik neid liuguksi toota ka rippsiinidega. Täpsemat infot vaata: Rippsiinidega liuguksed

Küsi hinnapakkumist